| cristiana123 a întrebat:

Cum pot sa-i spun prietenului meu ca nu vreau sa ma mai intilnesc cu el fara sa se supere plizzzz spuneti-mi cum sa procedez
D-au

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate sa-i spui fara sa se supere. poti sa-i spui doar ca nu-l mai iubesti dar ca nu vrei sa-l pierzi ca prieten.

| Carmen09 a răspuns:

"Nu cred ca ne potrivim, relatia noastra nu are niciun viitor.Imi pare rau dar e mai bine sa iti spun asta acum decat atunci cand va fi prea tarziu.Cred ca ne intelegem mult mai bine ca amici decat ca iubiti." sunteti de mult impreuna?

| cristiana123 explică (pentru Carmen09):

Suntem de mai mult de jumate de an impreuna

| numbus a răspuns:

Vrei sa te desperti de el? sau pur si simplu nu ai chef sa iesi in oras in momentul in care iti spune el? ca nu am inteles