| Alisstor a întrebat:

Cum pot sa ma fac mandru de mine? Cum sa fac sa-mi arat mie insumi ca sunt in totalitate demn de viata care mi-a fost data? S-ar parea ca deocamdata am trait doar dezamagiri si m-am saturat de raspunsuri gen "mai asteapta... norocul va veni si la tine". N-am ce sa astept. Viata e scurta si eu vreau sa ma bucur de ea. Sugestii? (funda, logic).

1 răspuns:
| Claudia_9063 a răspuns:

Nu stiu daca stii vorba aceea..."Daca te respecti pe tine,si ceilalti din jurul tau te vor respecta!" Nu cred ca ai facut asta deja din ceea ce am citit,dar daca vrei sa te faci mandru de tine,incearca ceva ceea ce nu ai mai facut niciodata. Si hey,nu ma refer la faptul de a incerca sa consumi alcool, sau droguri sau orice de genul acesta. De ceva tot trebuie tu sa fi pasionat, asa ca imbina utilul cu placutul happy