| sixtythree a întrebat:

Cum pot sa-mi formatez vechiul hard disk? La reinstalarea windows-ului apare aceasta problema si nu se poate formata hard disk-ul. Exista vreun program pentru formatarea acestuia? Am si dus PC-ul la cineva care se pricepe si la fel. Nici el nu poate. Mi-a zis ca daca il pot formata il pot lega impreuna cu actualul la PC. Ms anticipat.

2 răspunsuri:
| sixtythree explică:

Exact asta fac. Cu CD-ul de windows. Cand apare partea in care trebuie sa formatez partitia nu mai merge oricat as incerca. Exista vreun program care poate formata hard-diskul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a formata HD trebuie sa formatezi toate driverele [iti trebuie un CD cu windows iar la un moment dat poti sa selectezi pentru. formatare]