| Sorrynel a întrebat:

Cum pot sa-mi pesonalizez, sau sa-mi schimb laptopul? L-am c-am zgariat pe spate, dupa am vrut sa-l curat si am dat cu CIF pe el si din negru a devenit un verde inchis (doar deaseupra tastaturii, langa ecran). FUNDA!

Răspuns Câştigător
| zekquel a răspuns:

Poti incerca un sticker: http://www.greatidea.ro/ ( mai sunt si alte site-uri, cauta pe google ).
Acum vreun an jumate cand am vazut prima oara la cineva, mi-a spus ca daduse in jur de 50 RON + transport pe un sticker, si se vedea foarte frumos.

1 răspuns:
| alex95prettyboy a răspuns:

Salut, sunt Ionut, sunt homosexual, caut sufletul pereche, cautati-ma la 0740517706 ... id: johnnyaarons@yahoo.com (ROG SERIOZITATE MAXIMA, SUNT SENSIBIL)