| Arummaculatum a întrebat:

Cum pot sa sau mesaj la un utilizator Senior? Oare nu pot sa comunic decat prin intrebari cu voi?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Trimite-i o felicitare, poate vei reuși așa, să iei legătura cu el. Intri la profilul lui, vezi coloana din partea stânga, unde scrie "Trimite felicitare". Dacă nu vei reuși nici așa, intră la un răspuns/întrebare de-a lui, și roagă-l să bifeze că acceptă să primească mesaje de la toți userii TPU, măcar discutați.
http://imgur.com/a/oiKUl

| Fatamuntilor a răspuns:

Clic pe profilul utilizatorului. Apoi pe,, trimite-i un mesaj'' scrii mesajul, dai trimitere.Dar trebuie sa stii ca sunt utilizatori care au ales sa nu primeasca mesaje de la niciun utilizator.Sau doar de la prieteni. Sunt mai multe sanse sa comunici daca trimiti cerere.Dar si aici ai sanse ca acea persoana sa nu dea curs cererii.
Incearca-ti norocul!

| Arummaculatum explică (pentru Fatamuntilor):

Persoana este la prieteni si am incercat sa i scriu dar nu merge din cauza Gradelor. E ceva "senior" si nu se trimite

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Arummaculatum):

Cum am zis e posibil sa fi setat profilul sa nu primeasca mesaje de la niciun utlizator