| Alex962 a întrebat:

Cum pot sa sterg o conversatie cu o persoana pe Facebook? Adica sa nu vada conversatia persoana respectiva si nici eu.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mesajele pot fi șterse doar de pe chatul tău. Pentru a avea acces și la mesajele pe care le-ai trimis lui X, ai nevoie de parola sa.

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Pai daca esti pe telefon intri pe messenger si tii apasat pe conversatia respectiva si o sa iti apara mai multe optiuni si o sa dai pe delte, daca nu intri in respectiva conversatie tii apasat pe mesajele care vrei sa le stergi, le marchezi si dai delte.