| jessikz0r a întrebat:

Help, Cum fac sa ascund o conversatie pe facebook? nu neaparat sa o ascund...ca pot sa o sterg, dar ca persoana respectiva cand imi scrie sa nu mai apara niciunde doar cand vreau eu sa vad asta ...se poate treaba asta? Sau sa o mut in partea cu "altele" Ma ajuta cineva? Mersi

3 răspunsuri:
| LeeJiEun a răspuns:

Poti doar sa stergi conversatia sau sa blochezi acea persoana pana cand ii scrii tu adica... sa iti apara pe acel mesaj doar daca mergi la mesaje, altfel tu. Sper ca m-ai inteles, nu prea stiu sa explic. laughing

| jessikz0r explică (pentru LeeJiEun):

Ma-i bagat la deruta, eu vad aici ca am si o categorie "altele" cum mi-e fb in franceza imi scrie "autre" in fine fara relevanta, nu pot muta acolo vreo conversatie? sti cum zic?laughing)

| LeeJiEun a răspuns (pentru jessikz0r):

Nu. Poti doar bloca o anumita persoana. Sa muti conversatii nu cred, nu am mai auzit de asta. laughing