| BlugiStramti a întrebat:

Cum pot sa sterg pe cineva din lista de facebook si cum pot sa ii fac ceva rau ...cum ar fi sa ii aflu parola dar cum o pot afla sau sa ii blochez contul sau ceva

2 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

De ce vrei sa faci rau? tie ti-ar place ca sa iti blocheze sau inchida contul cineva? nu cred. rezolva-ti problemele in alt mod, fi mai matur/a

| BlugiStramti explică:

Vreau sa ii fac rau pentru. ca ea mi-a intrat pe contul meu la jocul happy pets si mi-a distrus banii adica 10 mii