| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa trimit si eu mesaje imi tot cere sa reamintesc adresa de e-mail dar nu vad nici unde asi putea-o introduce si nici nu stiu despre ce adresa e vorba.Ma puteti ajuta? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Si mie mi se intampla asta...am introdus adresa de mail dar nu imi trimite nimic sa confirmthinking

| Casiana a răspuns:

Sa stii ca eu trimit si fara acea adresa de e-mail, poti trimite si fara sa confirmi!winking...Trimite-mi mie unul si iti zic daca il primesc sau nu... ok? Astept!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@yulya trimiti mesajul si iti cere sa confirmi adresa de e-mail, apoi intri la yahoo mail si ai un mesaj de confirmare am mailului si dai acolo si confirmi mailul dupa aceia nu iti mai cere asta
SUCCES