| diAnA_3217 a întrebat:

Hey. Am si eu o problema cu mail-ul. cand mi-am facut o adresa pe yahoo am avut scris un nume, dupa ce am schimbat acest nume de cate ori trimiteam mesaje imi aparea acelasi nume. Nu stiu cum as putea sa il schimb.
Ma puteti ajuta? Va rag frumos:*:*

4 răspunsuri:
| YoYoJuSt4U a răspuns:

1.Trebuie sa te ai in lista
2.Trebuie sa dai un singur click pe numele tau(nu dublu)
3.Intra la contact details si seteaza-ti numele(scrie doar la primul spatiu si la ultimul spatiu pentru nume, cel din mijloc:middle name nu iti va aparea
4.Da pe save&close
5. Uite si cateva sugestiitongueuFuLeTe ScApAt De La ZoO:X
CuRcUbEw Fara CuLoArE
JuSt Me...
SwEeT AnGeL
Ex:la first name scrii curcubew fara
la last name scrii culoare
Uite si cateva semne(de pus pe langa nume)sau chiar litere
™o®•ЯєოƒŁąÀηđëβ
Scuze ca sunt cam putine dar doar astea merg(da copy apoi paste)
Sper sa te fi ajutat! kiss

| YoYoJuSt4U a răspuns:

Nu se poate schimba mailul, deloc.Nu este ca nu stiu cum se schimba pe mail, dar nu se poate.

| diAnA_3217 explică:

Am incercat deja asta si nu a functionat.
La messenger mi-am schimbat, dar eu ma refer la mail

| diAnA_3217 explică:

Nu ma refer la mail, ci la numele care imi apare la o persoana in imbox cand ii trimit un mail