| SERIALS a întrebat:

Cum pot scapa de stres? Am licenta si am multe de facut in aceste 2 saptamani, vreau sa le reusesc pe toate, azi imi tremurau mainile si picioarele de la atata stres.

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Pe mine m-a ajutat putin Stresclin, doua pe zi. Si din cand in cand cate un Extravalerianic.

| justanotheruser99 a răspuns:

Asculta muzică, fă puțină mișcare seara înainte de culcare, bea ceai de mușețel (e calmant), citește, etc. Per ansamblu ideea e să faci ceea ce îți place. Asta te va binedispune si calma. Ideal ar fi ca după ce esti ok sa nu o iei de la capăt cu chestiile inutile. Aceleași lucruri pot fi făcute si fara stres, nervi. Succes!

| SERIALS explică:

Wtf? cand mi le-ai oferit? laughing