| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sterge partitia F? Am instalat NFS undercover si mi-a zis cineva ca placa mea de video nu ar suporta jocul...ma rog, nu le am cu astea. Ideea e ca imi ia 4 gb si as vrea sa sterg jocul si nu pot. S-a format o partite noua odata cu instalarea lui, si cand incerc sa o sterg zice ca fisierele sunt read only. Apoi modific sa fie normale si imi da eroare. Nu pot sterge nici subfoldere, zice ca sunt folosite la momentul respectiv, desi nu e asa. Ce sa fac sa scap de joc?

1 răspuns:
| djhateme a răspuns:

Depinde unde instalat jocul. Daca l-ai instalat in C: dai la Start--Contro Panel-- Add or Remove Programs si ii dai de acolo remove. daca nu, da un System restore.Intri la Start--All Programs-Accesoriues-Systen Tools-System Restore.Multa Bafta