| enigmatica a întrebat:

Cum pot transfera fisierele amr din telefon in computer? Fisierele care au mai mult de 2 minute nu le pot transfera cu nici un chip prin bluetooth. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Doamne ce usor ia-ti un cablu care se leaga in spate la pc si la telefon eu imi iau imedait si dureaza mai putin

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Doamne ce usor ia-ti un cablu care se leaga in spate la pc si la telefon eu imi iau imedait

| enigmatica explică (pentru мямιѕтєяισѕ):

Incercasem deja metoda asta, dar nu merge cu nici un chip nici asa. Pe alte tipuri de telefoane merge, dar la telefonul meu de Samsung nu merge. Leptopul nu citeste usb/cablul, cum vrei tu sa zici. Prin stick de bluetooth, merge, dar problema e ca nu ia fisierele audio mai mari de 2 minute. Si eu intregistrez mult pe telefon si vreau sa ascult pe laptop cursurile.