| BloodPrison a întrebat:

Cum pot trimite un mesaj pe email la toata lista mea din messanger?

Răspuns Câştigător
| Tiffanny a răspuns:

Selectezi mesajul tinand apasat click stanga(mesajul facandu`se albastru), apoi dai clik dreapta(ATENTIE!: Pe mesajul selectat, nu langa!) si dai Copy(Copiati) si mai incolo ti-am zis mai sus ce`ai de facut. Funda?:X

5 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Parca erai experta si stiai. acum nu mai stii rolling on the floorrolling on the floor)rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor vacooo

| BloodPrison explică:

Nu instant massage, ci sa ziceam ca primesc un mesaj pe email si vreau sa-l trm la lista mea cum?

| Tiffanny a răspuns:

Dai la Actions(sus in dreapta UNDE SCRIE MESSENGER-CONTACTS-ACTIONS),apoi Send Istant Message si selectezi toata lista, scrii mesajul, apoi dai send si gata. happy
Mult succes!

| Tiffanny a răspuns:

Ms pentru funditSa!big grin

| Alexa_9443 a răspuns:

Selectezi toate id`urile apoi dai clik stanga si dai la " Instant Message." si iti v-a aparea o casuta unde scrii mesajul` si dai apoi "send "!
Funda :*?