| AvalohAlyn a întrebat:

Cum poți obține darul clarviziunii și prezicerii viitorului? Ar fi foarte fain, mi-aș dori daca chiar ar fi posibil.Voi ce părere aveți despre vizionari și clarvăzători?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Tu ai impresia că e ca și cum ai face niște cursuri și gata ești clarvăzător?
După părerea mea sunt niște șarlatani astfel de persoane laughing

| aXy99 a răspuns:

Nu poti, nu exista asa ceva. Poti aprecia ce se va intampla in viitor daca ai suficiente informatii despre domeniul respectiv, dar sa prezici in mod cert viitorul nu e posibil.

| Theo94 a răspuns:

Clarviziunea, prezicerea viitorului este de domeniul pseudostiintelor cel putin in prezent nu s-a descoperit nimic concret.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Fiecare din noi "Cred" avem darul asta happy

Însă puțin și a dat seama.

Eu de exemplu dacă zic să se întâmple sau sa întâmplat asta "Chiar se întâmplă"

NUSTIU dacă ai înțeles ce am vrut zic big grin

| Salieri99 a răspuns:

Toate inventii, impreuna cu astrologia. Daca un semn zodiacal acopera 500 milioane de persoane, e normal sa se nimereasca la unii, ce inventeaza ei.