| fiteyon a întrebat:

Cum poti sa faci o persoana cu stima scazuta de sine sa se simta bine? E vorba de un prieten, tot am incercat sa ii explic ca e frumos si ca nu are de ce sa se urasca si sa spuna ca viata e urata, dar de cate ori ii spun pare ca se enerveaza cand ii spun ca e frumos si nu are de ce sa gandeasca asa, tin la el ca e prietenul meu cel mai bun, ce pot face sa il scot din starea asta de depresie si de stima scazuta?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îi împlinești cele trei dorințe.

| fiteyon explică (pentru floresdemayo):

Care?

| floresdemayo a răspuns (pentru fiteyon):

O pizza, o vacanță la Las Vegas și o gagică. ))
Te asigur că iese din depresie.

| 1997onur a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci bro dai pace mai mult ii faci nervi lasa-l in lumea lui.