| inna a întrebat:

Cum poti sa-i arati unui baiat ca il placi?hee hee

Răspuns Câştigător
| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Stai de vorba cu el, vorbeste mai mult cu el... poarta-te ciudat..."da-te la el" stai cu el si faceti activitati impreuna

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De cele mai multe ori baietii isi dau seama cand ii placi.Si noi, fetele, ne dam seamau uneori cand ne place cineva...Il privesti mai mult.mai intens...Prost sa fie sa nu isi dea seama.laughing big grin

| Flav a răspuns:

Prin simplitate si totodata delicatete. Nu trebuie neaparat sa-i arati, ce sa observi care-i calea cea mai usoara pentru a-l cuceri, pentru a-l atrage langa tine.

| juniper a răspuns:

Te faci observabila, fi in centrul atentieiwinking

| hugo a răspuns:

Ii dai de inteleshappy

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

incearca sai spui lucrul asta din priviri.winking.si daca reuseste.incearca sa vb q el.si poate iti da id-ul lui.si mai vorbiti.kiss.

sper ca te-am ajutat q ceva.kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai una peste ceafa si-l intrebi daca-i chor ca n-a vazut pina atunci ca-l placi rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comunicarea e solutia! Cu siguranta el deja stie ca il placi. doar ca se preface ca habar nu are. Off. si cu adolescenta asta! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-mi spui in fata ca esti moarta dupa mine. Nu fi timida, ca nu musc (oare?). laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa-ti spun nu stiutiu! dar este o metoda care arata daca te place : il privesti in ochi si daca pupilele i se maresc inseamna ca e indragostit lulea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi naturala si petrece-ti mai mult tinp impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea stiu ce sfat sa-ti dau ca si eu caut un raspuns la intribare asta

| chr_7518 a răspuns:

Sunt fff multe moduri, depinde de tine de el etc. De ex. poti sa i spui in fata, daca esti genul mai timida ii dai asta de inteles prin alte moduri, gen il intrebi daca are gagica si daca e putin versat isi da seama imediat, daca nu mai vb cu el pe mess prin msje etc.

| camelyy a răspuns:

Il iei usor la inceput si daca chiar nu intelege mai punete si in brate si vorbeste cu el...happywinking