| BadAngel3 a întrebat:

Cum reactionati daca cineva va molesteaza fie necunoscut sau o persoana cunoscuta?

4 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Cunoscut sau necunoscut, te-ai apropiat de mine ti-am spart fata laughing

| gemeni6226 a răspuns:

O -il intreb daca a dormit bine la noapte sau il-o intreb:iti lipseste ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e necunoscut e mai mult ca sigur un psihopat si il ignor, incerc sa ma indepartez de el.
Daca e cunoscut, ii arat eu lui!

| 4psiho a răspuns:

Depinde de cât de tare consideri TU că te-a afectat molestarea. Afectarea poate fi fizică cât și psihică. De obicei cea psihică e mult mai periculoasă, pentru că efectele ei se fac resimțite în timp.
Dacă consideri că ai fost molestat este bine să te duci la IML și apoi să faci plângere la poliție.