| Alexandru0007 a întrebat:

Cum sa fac,ca atunci cand comentez,postez ceva pe fb sa nu fie vazut si de ceilalti sau de cineva anume din lista mea? Ma enerveaza ca atunci cand ii dau like unei tipe la o poza sa sara si alta ca, am vazut ca ai dat like lu cutare tipahappy

11 răspunsuri:
| SERIALS a răspuns:

Da like-uri si la baieti big grin

| aDEeLAa a răspuns:

Intr-adevar nu ai ce face. Dar ii poti spune persoanei respective ca nu e decat un like pe care i l-ai dat din politete pentru ca o cunosti, sau pentru ca va cunoasteti. Vrajeala tipica barbatilor happy

| Alexandru0007 explică (pentru aDEeLAa):

Aici nu e vorba de vrajeala.ci de adevarul pur si simplu

| aDEeLAa a răspuns (pentru Alexandru0007):

Ok.

| Crissulina18 a răspuns:

Buna,Alex! happy laughingma si amuza intebarea, pai atata timp cat esti liber, fara obligatii poti da like.uri cui doresti si cate dorestilaughing asa ca orice alta tipa care sare in sus sa spuna ceva nu ar avea de ce sa iti atraga atentia si nici sa te afecteze cat nu ai nicio obligatie fata de niciuna happyhee hee tongue

| Alexandru0007 explică (pentru Crissulina18):

Pai nu am, dar e stresat sa te trezesti cu intrebari de genul:cine e aia de i-ai dat like etc

| Crissulina18 a răspuns (pentru Alexandru0007):

Stiu,inteleg si poate chiar cunosc sentimentul! Dar este decizia ta daca doresti sa le raspunzi sa nu..Mai bine eviti si nu te mai stresa cu astfel de fetehappy

| Alexandru0007 explică (pentru Crissulina18):

Pai nu pot sa le evit ca ma mai vad cu ele, nu stiu una de altalaughing haha

| Crissulina18 a răspuns (pentru Alexandru0007):

Pf...Ce pot sa mai scriu...Mai bine numai scriu straight face

| AlexandraPinkkk a răspuns:

Buna, Alexandru! Din pacate nu ai cum sa faci acest lucru. dar spune-i acelei tipe care se baga. Sa n-o mai frece pe ea grija ce faci tu. happy

| Alexandru0007 explică (pentru AlexandraPinkkk):

M-am gandit si eu ca nu prea se poate.e frustrant, nu am pe nimeni acum si orice fata langa care apar in poza sau orice actiune legata de vreo tipa naste comentarii