| Heads20 a întrebat:

Cum sa fac sa nu imi mai ramana parola si contul pe facebook dupa ce ma deconetez?
Si poate intra ori cine pe mine ca este scris contulsi parola direct cand intra pe Facebook Login

Răspuns Câştigător
| DennDeny a răspuns:

Intra pe facebook si sterge parola si numele de utilizator si apoi debifeaza casuta care spune "Pastreaza-ma logat" ( sau ceva de genul ). Ar trebui sa fie din cauza asta si sa mearga dupa ce faci ce ti-am spus.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Sterge toata istoria, delete browsing history, inclusiv cu parole, iar apoi cand mai intri pe facebook nu mai bifa chestia aceea cu pastreaza-ma logat.Bafta! happy