| camiitsu a întrebat:

Heiii, cum sa fac sa nu mai apara facebook-ul meu si parola cand deschid pagina de fb? adica deschid pagina si apare acolo scris fb si parola trebuie doar sa dai login si te conectezi si asa poate intra oricine, deci cum pot face sa nu mai apar acolo?! cel mai bun si clar raspuns FUNDA!

3 răspunsuri:
| Latky a răspuns:

Dai dubluclick unde e username/email si ar trebui sa-ti apara scris emailul tau si in dreapta lui trebuie sa par un X dai pe el si nu o sa mai apra si cand il mai scrii nu mai da yes la automemory password
in cazul win7

| davenorris42 a răspuns:

Mailul si parola au fost memorate de browser. Poti sa stergi memorarea din setari.

| LGC1 a răspuns:

Intri la istoric dai clic la "sterge datele de navigare" (stanga sus)
iti va aparea un chenar marcheaza casuta din dreptul "sterge parolele salvate"
da din nou "sterge datele de navigare" (depta jos)
asteapta putin si gata
Este foarte usor. Sper ca te-am ajutat