| Laurretta a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai fiu timida si sa nu mai am frica sa vorbesc cu persoanele in realitate! fac teatru si m-a ajutat putin dar nu e de ajuns! nu stiu ce asa putea vorbi cu persoanele pe care le cunosc dar nu vorbesc ca si cum i-as cunoaste... va rog mult ajutati-ma

2 răspunsuri:
| DjBl3ndar a răspuns:

Daca ai nevoie de ajutor intra pe id-ul meu poly_poket_m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RP ia-ti inima in dinti si mergi inainte.Nu te uita la altii ca sunt mai presus decit tine si te subapreciaza.Trebuie sa fii puternica si sa mergi inainte.Iti doresc multa bafta.Imi place sa dau sfaturi, consider ca sunt utile.Pa pa