| Lissy_7308 a întrebat:

Cum sa faci rost de un id de la un baiat fara sa iti dea seama ca il placi sau sa-si dea seama alt cineva ca iti place de el?

Răspuns Câştigător
| xxralumaryxx a răspuns:

Buna ^^ Draga mea am trecut si eu prin asta si stiu e rusinosbig grin dar eu am facut rost stii cum? Pai i-am zis in fata. Sau ar mai fi o idee roag-o pe cea mai buna prietena a ta sa te ajute, sa ii ceara ea.Dar nu asta e solutia, mai bine e sa ii zici in fata. Trebuie sa ai ceva curaj dar nu e otragedie. Daca nu iti da roaga pe unul din prietenii lui sa ti-l dea.winking Invata sa treci peste.Bafta! Sper ca sfaturile mele au fost intr-un sens de folos.:* Fundita?big grin

1 răspuns:
| alii1234 a răspuns:

Pai poti sa ii spui ca vrei sa faci cat mai multe contacte.