| dianaaxd1 a întrebat:

Cum sa ma imbrac in prima zi de liceu?(sunt boboaca big grin)

Răspuns Câştigător
| Cătălina a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai o tinuta cat de cat sobra, dar cred ca stii asta. Ai putea opta pentru o pereche de pantaloni sau jensi orice culoare vrei, avand in vedere ca sunt in voga anul acesta si o bluza cu un sacou peste. Daca esti adepta tocurilor, poti folosi, dar nu cu toc prea inalt, sau daca preferi balerinii alege o pereche nude. Depinde de ce stil ai tu.

| GinGinHan a răspuns (pentru Cătălina):

Mai se duce la liceu nu la inmormantare.

| Cătălina a răspuns (pentru GinGinHan):

Stiu si tocmai de asta i-am recomandat ceva decent, totusi, e scoala nu club. Daca tu asta crezi, este parerea ta.

| GinGinHan a răspuns (pentru Cătălina):

Da mai dar de ce sa se imbrace in blugi cand poate sa se imbrace intr-o rochita care sa ii puna mai mult in evidenta feminitatea?

| Cătălina a răspuns (pentru GinGinHan):

Orice ar imbraca este strict alegerea ei! Eu doar mi-am spus parerea, i-am dat exemplu cum m-as imbraca eu!

11 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Da, cum spune si RammsteinHH ..nu e ceva prea special ...Imbraca-te asa cum simti tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| Rooobi a răspuns:

Ia-ti niste haine frumoase care sa-ti placa si sa te simti comoda in ele

| RammsteinHH a răspuns:

Salut bobocelule, sunt tatal tau laughing.

Cum iti trece prin cap nu e ceva exagerat de special thinking

| spi a răspuns:

Decent.

| GinGinHan a răspuns:

Invearca sa arati cat mai bine pentru ca daca o sa te vada din prima ca arati bine o sa te integrezi mai usor in colectivitate.

| BallsofDust a răspuns:

Costumul natural