| VictorMihail1990 a întrebat:

Cum sa-mi ascund taieturile? M-am taiat cu lama, stiu nu e bine ce fac, si nu, nu am nevoie de psiholog..Cum as putea sa l-e ascund de parintii mei?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astepti sa vina toamna si nu le vor vedea, doar nu vei fugi de ei acum pe timp de vara laughing

| AlexanderAdrian a răspuns:

Azi n-ai nevoie de psiholog, maine poate o sa ai nevoie de sicriu.

| Deaad a răspuns:

Daca esti un presupus emo, poti sa mori. Spanzura-te chiar.Nu ne intereseaza.

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns (pentru Deaad):

A fi emo nu inseamna sa te tai, dar poate mergi tu sa-l spanzuri daca nu-ti pasa deloc, ca la urma urmei esti "Deaad" laughing

| VictorMihail1990 explică (pentru Deaad):

Nu sunt emo

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce poţi să faci e să porţi bluză cu mânecă lungă.
În toiul verii.
Bravo amice.

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Nu stiu de ce faci asta, nu stiu daca esti emo sau nu si nu stiu ce ai tu pe suflet. Depinde unde te-ai taiat, daca te-ai taiat pe picioare, poti purta pantaloni lungi, oricum vara e dusa si eu vara asta nu am purtat decat pantaloni lungi, daca le ai pe maini, nu stiu, dar cel mai probabil e ca te-ai taiat pe partea interioara a mainii, ceea ce inseamna ca poti sa-ti ascunzi taieturile chiar si fara sa porti bluza cu maneca lunga, doar tii mainile pe langa corp si tot ce faci sa faci cu mainile intoarse daca sunt parintii tai prin preajma. Nu cred ca vor observa prea usor. PS: Nu mai face asta, ti-am zis, nu stiu daca esti emo sau nu, dar daca esti, nu asta inseamna sa fii emo, asta e doar o prostie.

Răspuns utilizator avertizat