| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi castig nu stiu respectul sau...chiar nu stiu cum so zic////am parut penibil in fata cuiva ...cum sa schimb asta ca persoana respectiva sa nu-si faca o parere proasta despre mine?

2 răspunsuri:
| Micheline a răspuns:

Pai prima impresie conteaza intotdeauna si se aplica in orice situatie cu orice persoana.De schimbat sigur ca poti schimba insa depinde de persoana respectiva cat de dispusa este ea sa-si schimbe parerea.Pentru ati recastiga respectul trebuie sa-i demonstrezi acelei persoana ca nu esti asa cum te-a perceput ea.happy
Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci! kiss