| RalucaSahnada a întrebat:

Cum sa-mi fac vocea sa sune din ce in ce mai frumoasa?
Fac in fiecare zi vocalize.Altceva mai stiti? (am auzit si ceva de oua crude, sa le beau, sau nu stiu.)

Răspuns Câştigător
| wintermee11 a răspuns:

Solicita ajutorul unui profesor de specialitate, daca iti place.urmeza o scoala de profil.te simt ca esti minora, prin urmare nu trebuie sa bei oua crude fara rost. vocea ta oricum este in continua schimbare(maturizare). important este sa inveti cum sa faci unele acorduri.nu stiu, zic si eu.Mult succes!