| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi las prietenul cind de abia ma intilnesc cu el oficial de o zi?

Răspuns Câştigător
| Luna_3662 a răspuns:

Daca nu vrei asta,ii spui ca nu e genul tau,sau ca il vezi mai mult ca pe un amic,nu ca pe un iubit, ii explici si nu are de ce sa se supere. Puteti sa ramaneti prieteni buni, cine stiewinking bafta!

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Daca va intalniti doar de o zi, atunci e simplu, rupe orice legatura cu el (telefon, mess, etc). Astfel nu se va mai gandi la tine ca la prietena lui.

| Luna_3662 a răspuns:

Pai daca te intalnesti cu el doar de o zi presupun ca nu e asa de greu decat daca te-ai desparti dupa o perioada lunga de timp.Pur si simplu vorbesti cu el si ii spui motivele pentru care nu il mai vrei. :*

| Dodushka a răspuns:

Dar sintem in aceeasi scoala...

| Dodushka a răspuns:

Nu vreau sa-l jignesc...