| Kiana a întrebat:

Cum sa nu mai fiu in statusul de junior pe TPU

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 .

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pentru a depăși statutul de membru junior, trebuie să ai peste 100 de răspunsuri și 10 zile de activitate pe acest site.
În momentul în care vei deveni user senior, vei putea să raportezi, să votezi și să trimiți mesaje private.
Baftă!

| Dash a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de raspunsuri.

| DruggedCandy a răspuns:

Ca sa fii senior trebuie sa aduni intre 95 si 100 de raspunsuri...:::funda:::...thinking

| Vara200 a răspuns:

Dupa ce ai 100 raspunsuri nu ai sa mai fi in statusul de junior ci de senior!