| Justmeandmysmile a întrebat:

CUm sa o conving pe mama sa imi cumpere un telefon de 10-11 milioane la liber(ca la abonamente sunt urate optiunile), ca daca o conving pe mama o sa fie de acord si tata.CHiar vreau un HTC CHa CHa. CUm sa o conving, ca nuvrea nici in ruptul capului sa dea 10 milioane.

1 răspuns:
| CupCake97 a răspuns:

Faci treburi prin casa, inveti cat poti de bine la scoala, o asculti pe mama ta si in cazul in care ai peste 14 ani poti sa te angajezi sa imparti pliante (se castiga mult). eu asa fac sa obtin ceva