| liviaArianna a întrebat:

Se poate pune 2-3 kg într-o săptămână?( Având in vedere ca sunt slabă)

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Si inca cum manici seara dulciuri,saratele si in timpul saptaminii cartofi prajiti, pizza sau orice ce it place si contine multe calorii, eu cel putin de maninc asa si stau mult la calculator, ma ingras repede, am reusit sa slabesc nemincind dupa ora 9 seara nimic, si renuntind la cartofii pai.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se poate... doar daca mananci zilnic cate 5000 de calorii.

| dullcat a răspuns:

Buna.Se poate, dar depinde de foarte multi factori.

| Miruna333 a răspuns:

Poti, dar nu e recomandat. Nu e deloc sanatos intr-un timp atat de scurt. Mai mult rau faci