| GTAgamer a întrebat:

Cum sa scriu frumos de mana?

Răspuns Câştigător
| florina2001 a răspuns:

Cere un caiet de la un prieten care scrie frumos. Incearca sa faci literele la fel ca acea persoana. Dar incearca pe un caiet de tip|. Mult succes!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Exerseaza multe ore de caligrafie.

| Dintrebare a răspuns:

Eu zic sa te obisnuiesti cu ideea ca nu scrii frumos. De obicei oamenii care au spirit de artisti scriu frumos. E nevoie de talent

| soloangel01 a răspuns:

Am auzit ca daca faci exercitii fizice (flotari sau tractiuni), iti poate creste sensibilitatea mainii atunci cand scrii. Incearca sa scrii mai incet si modifica literele pe parcurs, adica sa le faci mai frumoase. Oricum caligrafia asta cred ca e genetica asa ca nu prea ai ce face laughing

| Alex_Alex_2001_Y3OH a răspuns:

Pune-o pe mama ta sa te bata cu cureaua pana iti modifici scrisul!