| Avocado7 a întrebat:

Scriu foarte urat! Cum as putea sa invat sa scriu frumos?
Poate sa imi de-a cineva o poza cu un scris de mana frumos si eu sa incerc sa il copii pana o sa scriu si eu asa va rog?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Scrisul tine mult de personalitate. Nu ai cum sa scrii ca altcineva indiferent cat incerci sa-i copiezi scrisul. Poti eventual sa fii mai perfectionist atunci cand scrii (sa nu lasi litere neterminate sau indescifrabile)

5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Încearcă să scrii mai frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat e ca si eu am aceiasi problema am scris de doctor cu litere terminate si descifrabile dar cand dau la unu sau la alta o cere credeti-ma Domnule ce ai scris aici mi s-aaaa intamplat in en cazuri in scoala scriam destul de frumos dar pe parcus la cativa ani cu trecerea timpului te speri nu stiu de la ce poate sa fie, habar n-am.

| aDEeLAa a răspuns:

Cu exercitii de caligrafie...

| Mădă2213 a răspuns:

Pretene si eu am aceiasi problema Nu are leac!:-)))