| Șosețică a întrebat:

Cum sa scriu litera "p" (mic si de mana) mai frumos?
chiar nu am nici o idee sad

Răspuns Câştigător
| edytzu4 a răspuns:

Duci lini pana jos, apoi o duci sus prin stanga si cand ajungi sus o duci pe dreapta si faci bucla:XSper ca te'am ajutat

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Schimba emoticonul:pune unul cu cornite,fiindca stiii exact ca" p" se scrie cu mana dreapta-mai rar cu stanga fiindca cei stangaci sunt mai timizi-si se invata fara profesor,in adolescenta,iar daca ai norocul sa te nasti intr-un sat fericit cu tv prin cablu,chiar din frageda pruncie.(Vai,Sunhine, cu intrebarirle tale atat de "inocente", ma provoci sa-ti dau raspunsuri la fel.Pare paradoxal, dar nu e decat amuzant!)

| DianaScorpio a răspuns:

Exersand...oricum mai tarziu in gimnaziu si liceu nu va mai conta.

| Zoet a răspuns:

Cu rabdarewinking
Scrii doua foi de dictando si iti va reusi, sunt convinsa.

| edytzu4 a răspuns:

Linia *

| PisicutaPortocalie a răspuns:

Incearca sa-l faci mai diferit de cum il faceai si vezi care iti place mai mult, nu stiu eu asa am facut si mi-a reusit happy

| PisicutaPortocalie a răspuns:

Buna! Pai poti sa incerci sa-l faci si aaltfel si daca iti iese vezi care iti place. Eu asa am facut.

| PisicutaPortocalie a răspuns:

Si trebuie sa ai si rabdare.