| Isabelamaria21 a întrebat:

Cum sa trec mai repede la nivele la barn buddy pe hi5?(fara ca sa plantez trifoi ca imi trebuie si fertilizant si costa o gramada ca sa cumpar din astea ca sa trec la un nivel si nu am rabdare)Sau cum sa fur? Chiar daca cainele are mancare? Da ca imi schimb data la pc nu mai are cainele mancare dar plantele imi apar culese deja.

1 răspuns:
| deian7 a răspuns:

Ca sa furi te duci la alti la ferma (daca ai daca nu da-mi pm pentru mai multe inf ) dai la ei pe ferma si dai sa culegi plante numa vezi sa nu aibe caine (poti sa furi doar daca doarme).Sau incearca sa iti iei animale(nu-ti lua multe la fel ca nai atata experientza.