| Mihaelaa98 a întrebat:

Funda. CUm pot fura la Barn Buddy de la vecini mei atunci cand cainele are mancare sau cand casa este peste plante plzzz am incercat si chestia cu TAB si nu mai merge am incercat sa schimb si data de la pc (imi apar plantele da imi da EROR cand dau pe ele ) mai exista vreun mod de a fura? plzz funda si votuuwinking

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Bună!
Nu se mai poate fura la Barn Buddy, îmi pare rău!
Bafta la joc şi fără să îţi furi vecinii!

| Deniisze a răspuns:

Barbie, degeaba pentru ca poţi să dai si 50 click-uri la un teren. Şi deci, mai bine nu!

| Armyanka a răspuns:

Pai poți sa furi cu câine! Deci intri în ferma celui care vrei sa ii furi, și dai click pe mânușa și furi nu contează dacă iți ia bani! Pana când o sa arate ``Restart Farm,, sau asa ceva și uitate în hambar și ai sa vezi plantele furate. Sper ca ți-am fost de ajutor. Fundoii`?