| împreunăfacembine a întrebat:

Cum scot mirosul de urina de pisica dintr-un caiet? Nu a făcut pe caiet, ci lângă, dar miroase îngrozitor și am informații importante în el.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Parfumează câteva bucăți de hârtie tăiate ca și alea de se folosesc la cărți ca sa știi unde ai rămas (no hate, am uitat cum se numesc) și le pui in caiet.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Încearcă cu Bicarbonat de Sodiu. Este indicat sa se puna in frigider pentru a absorbi mirosurile urate din el.

| Curios2019 a răspuns:

Chiar nu stiu exact ce sa iti sugerez. Dar iti dau doar o parere. Da cu cateva pufuri de parfum la distanta, tine-l intr_un loc aerisit mult timp si daca chiar nu ajuta, pune intre pagini odorizante de masina, dar ai grija sa nu le pui direct pe pagini va se va imprima lichidul de la odorizante, poti sa le pui invelite in servetele