| anonim_4396 a întrebat:

Cum se afla cum a fost pus focul la un incendiu? De la ce a pornit? Daca arde tot de unde sti ca a ars de la o tigara?

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca pompierii si investigatorii sunt specializati pe asa ceva, incepand cu verificarea schemei cladirii, a tevilor de gaz sau a alor surse inflamabile, pana la teste chimice.
Prima data se identifica un centru, urmand sa se calculeze si zonele afectate.

Si nu, nu cred ca este cineva pompier incat sa iti zica cu exactitate asta, asa ca poti sa citesti pe internet :)

https://www.nationalgeographic.com/......re-science

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Primul tau raspuns util felicitari

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

O vai... daca tu zici asta, o sa te cred :/ Nu pe cealalta mare majoritate de utilizatori care mi-au mai spus asta si inainte ^_^

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Utilizatori de 12 ani sad

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu chiar, ca nu mai sunt asa multi de atunci.
In special utilizatorii din ultimul an big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Sunt multi
Drimmero Morbid CortinaDeLut

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai n-aveam 30 de ani acum cateva zile? acum am 12?

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci ti-ai facut acolo o lista cu inamicii? laughing

Presimt ca o sa fiu si eu pe ea.

Dar nu este ciudat, cum mai multe persoane de aici, din cate cunosc eu si nu cunosc, apreciaza utilizatorii mentionati de tine, persoane cu probleme, cu neajunsuri sau pur si simplu persoane care cer o parere, persoane care nu le cunosc sau le cunosc... persoane care ii considera buni si de treaba pe cei spusi de tine.
Si apoi vii tu si zici asta despre ei de o data, singura persoana de pe aici care zice asta, fara sa ii cunosti cu adevarat (desi o sa zici ca nu este asa).
Nu este putin ciudat? thinking Adica ceva nu bate, nu iese la numar.

Sau poate doar mi se pare mie tongue

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Mental si emotional nu sari de 12

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai argumenteaza, dar mai ales emotional

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nici nu trebuie argumentat oricine te-a observat pe aici stie ca te consumi foarte mult pe situl asta