| anonim_4396 a întrebat:

Cum se comporta o persoana extrem de misterioasă, cum se îmbracă, câteva caracteristici dacă imi puteti spune?

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

E misterioasa.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sta foarte putin acasa (sau nici nu ajunge), umbla in salopete de lucru desi nu ajunge nici la lucrari, are multe masini, cu care iese intermitent, mai imprumuta si de la prieteni, prietenilor le da masina lui, are o relatie oficiala, iar in rest nu intra in amanunte.
In limbaj popular, se numesc curvari.

| Andreeush a răspuns:

De ce intrebi? Vrei sa devii misterioasa?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu vorbeste mult despre ea, nu da detalii despre viata ei, e secretoasa, nu o poti citi.

| mihaicelsfant a răspuns:

Se imbraca normal. se poarta normal dar nu sti cum se sminte sau cum gandestehappy e greu de cititlaughing eu sunt ceva de genul