| ș53fan a întrebat:

Cum se fac emoji-urile din semne de punctuație pe Android? Gen crying sau laughing Sau un site unde le pot găsi? Vă mulțumesc! Și as mai dori un lucru :Acum ceva timp gasisem o aplicație in care putram schimba fonturile literelor de la tastatura cand scrimă mesaje! Stiti la ce ma refer nu? As dori daca Stiti o astfel de aplicație... Va multumesc

1 răspuns:
| Ghencea_Daniela_1990 a răspuns:

© ت ۩۞۩ ͡๏̯͡๏ ↔ ✖ † ● • ˜ ° ღ ஐ █ ♂ ▄▀▄▀ ψ ⚠ ☎ ☏ ⊇

ॐ ◘ ♀ ▄ ™ ๑۩۩๑ ۩ ۞ ¤ ® ╡ ╬ ┼ √ ╪ ═ ► ツ ¹ ๖ۣۜG ¯ ⊆ ☦

シ ټ ン ₪ ▼ ℮ ਠ ▲ ̃ఋ ഊ ๑ ○ ± ╞ ☻ § ╚ ╣ ₣ Σ Ω ϟ

¢ o ¶ ◄ ╔ ╦ ╟ ╩ ﻸ の ║ ن ╝ ╗ א ◙ 、 ☜ ☞ ʎ ▿ இ ㋛

~ℓo√ﻉ~ ♥ I ℓ٥ﻻ ﻉ√٥υ ♥

загрузка... ██████████████] 99.9% sunt foarte multe pe acest link http://www.myhomeinet.ru/......ей.html