| ș53fan a întrebat:

Salutare oameni buni! Am și eu o rugăminte la dumneavoastră: Aș dori să îmi trimiteți o listă cu Emoji-ul formate din semne de punctuație gen happy sau sad! Tot ce știți! Sau daca știți vreun link să vă scape de scris...

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aici pe site corespund majoritatea emoticoanelor, cu cele folosite de Yahoo la raposatul lor messenger.
Degeaba ti le insir aici, ca nu vei sti ce caractere am folosit.
thumbs up no talking bug

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Pusesem mai multe call me feeling beat up
Dar probabil exista o limita de muite de astea per mesajhee hee wave

| ș53fan explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Păi și unde mi le-ai putea da? Pe Whatsapp se poate? Și după ștergem numărul sau dacă mai vrei să vb va fi ok! Îți las numărul în privat...

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru ș53fan):

Ti-a dat CoRoDa08 o lista mult mai completa, fata de ce stiu eu.

| ș53fan explică:

Vreau Emoji cunoscute de voi, adica cele pe care le folosițiCum ar fi laughing crying sauwinking

| Chez0nz a răspuns:

Buna,
https://ro.piliapp.com/facebook-symbols/
Dai click pe ce emoji vrei iti va aparea sus in tabel si dai copiati.
Bafta.