| stefanfanu a întrebat:

Cum se foloseste fraps-ul? Ca sa il activez apas F9 iar numerele alea galbene se fac rosii si atunci filmeaza tip de 20 de secunde. Apoi se fac galbene si nu mai filmeaza.Ce sa fac ca sa filmeze incontinuu macar 15 minute? Cine imi spune cum sa-l folosesc ii dau funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sa-i pui o licenta si apoi filmezi cat ai spatiu pe hard -3-4-700 GB FARA OPRIRE.
Tu ai acum o versiune de proba care iti arata cum functioneaza programul. Licente gasesti pe google la versiuni mai vechi putin.
Bafta!