| Alex a întrebat:

Cum se inmormanteaza ateii?

2 răspunsuri:
| Shatzie a răspuns:

La 2 metri sub pamant, ca si credinciosii. Egalitarism pe toata linia. Desi, ateii prefera incinerarea. Atata numai, ca, dupa ce-ai dat in primire, nu prea mai poti sa-i controlezi pe aia de se ocupa de cadavru.

| MrFunky2 a răspuns:

Ce intrebare stupida. Cum se inmormanteaza ateii. Dar ce? Sunt alt fel de oameni? Ateii sunt ori atei de cand aud de Dzeu, ori pe parcurs.Eu de exemplu, am devenit ateu acum la 13 ani.Intrebari stupide mai puneti unii...