| Msr_Dragoş_1992 a întrebat:

Cum se mai numesc shoturile alea de tigara? Am cautat peste tot pe net si nu gasesc ...detalii, poze, nimic straight face

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Hey :) se numeste french inhale :) dar are si sensul acela cand tu singur dai fumul afara si il tragi pe nas. uite aici o poza cu french inhale ...stilul pe care il vroiai http://instagram.com/p/UEc_2SpuLT/, funda?:)

5 răspunsuri:
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Dacă te referi la ceea ce rămâne după ce ţigara este fumată, atunci se numeşte chiştoc.

| Msr_Dragoş_1992 explică (pentru Someonewhoappreciatelife):

laughing nu ma refer la aia laughing tu stii macar ce e ala shot?

| Msr_Dragoş_1992 explică (pentru Someonewhoappreciatelife):

Un shot de tigara este atunci cand fata sau baiatul trage in piept din tigara si dupa ii sufla partenerului in gura fumul care la randul lui il trage si el in piept.batting eyelashes

| Someonewhoappreciatelife a răspuns (pentru Msr_Dragoş_1992):

De asta nu am stiut. Sper ca te ajuta altcineva.

| Msr_Dragoş_1992 explică (pentru Someonewhoappreciatelife):

Mersi oricumwinking