| NiCu_6128 a întrebat:

Care este cel mai bun model de telefon nokia sau sony ericsson?

Răspuns Câştigător
| ColorGirl a răspuns:

Sony Ericsson:X
Sunt cele mai tarilove struck

8 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Raport pret calitate este Nokia E90.Are tot ce vrei pe el si in plus iti mai trebuie si o carte sa stii sa-l folosesti la capacitate maxima!

| alecs871 a răspuns:

Pai, nu cred ca a aparut prin magazine, dar Nokia N8 e bomba, stie sa faca multe chestii (gps, tv, camera 12Mp, video 720p, internet si multe altele) si pretul o sa fie pe masura, cam peste 2500 de lei.

Răspuns utilizator avertizat
| claudiua a răspuns:

Pai la fiecare om difera... Nu poti sa i dai la un om de afaceri un telefon cu 10 MP si cu 1 gb memorie interna daca at. cand vb. 10 min se duce bateria. Oricum eu aleg firma Nokia.

| ColorGirl a răspuns:

Iiiibig hug
mersiii:*

| Paula_6512 a răspuns:

Nokia n99

| ionut159 a răspuns:

Sony ericsson ieste ce mai bbbuuuuuNNN