| pungasu a întrebat:

Cum pot resofta gratuit un telefon sony ericsson ELM? big grin

1 răspuns:
| ronin33dan a răspuns:

In primul rand iti este necesar cablu de date pentru modelul tau de tel, apoi cauti un site gen mobilesmania si cauti acolo softul pentru telefon sau daca nu este posibil sa-l gasesti chiar si la ei pe site, exact cum este si la Nokia. Fara cablu de date nu faci nimic.Si inca o recomandare, daca reusesti si incepe resoftarea, nu mai atingi telefonul, cablul de date sau compul pana nu se termina resoftarea.Risti sa faci din telefon, galeata de gunoi.Succes!