| anonim_4396 a întrebat:

Cum se pune parola la telefon? cel mai explicit raspuns primeste funda!winking

4 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Depinde de telefon, nu merge la toate sa-ti pui parola. Cauta la setari, la securitate.

| rememberme24 a răspuns:

Intri la meniu-setari -setari de confidentialitate sau setari de securitate-blocare telefon(codare telefon). Introduci parola pe care o vrei si gata, dar sunt si unele telefoane care nu merg codate, depinde de ce tip de telefon ai...in general asa se pune parola la majoritatea telefoanelor.Bafta!

| critikl a răspuns:

Telefon sau Smartphone?

| DevilBro a răspuns:

Asta depinde de ce telefon ai, dar incearca sa intri la Meniu-Setari-Securitate-Blocare confidentialitate-Selecti ce vrei -Introduci parola si gata.Succes!