| Gabytzaa98 a întrebat:

Cum pot pune parola pe anumite foldere sau pe mesaje la un telefon Alcatel OT-918? Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

NU TE LUA DUPA Ciprian! intra in google play sau android market (e tot aia numai ca se numeste altfel si aspectul e altfel) si dai la cautare si scrii,, app lock'' si downloadezi prima aplicatie in care apare un seif! Ala e cel mai bun! Cand intri in aplicatie selectezi ce vrei sa blochezi si dupa aia pui parola! Funda?

2 răspunsuri:
| CiprianFreeLife a răspuns:

Din pacate nu se poate sad, poti sa-ti pui doar Cod pin, sau blocare telefon happy