| anonim_4396 a întrebat:

Cum si daca se instaleaza un adaptor bluetooth la pc? astept raspuns urgent!

4 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Bluetooth-ul se poate instala prin USB, când îl cumperi primeşti şi un cd de instalare.

| deanda a răspuns:

Il bagi in portul USB astepti sa il recunoasca ii bagi cd-ul de instalare( primit cu adaptorul) si il instalezi. daca nu ai cd cauti pe net driverul.
Bafta

| BabyBlue_1099 a răspuns:

Am si eu dar nu are cd de instalare e unul mic.si trebuie sa umblu la setarile lui

| BabyBlue_1099 a răspuns:

Am si eu dar nu are cd de instalare e unul mic.si trebuie sa umblu la setarile lui.