| Eu_9064 a întrebat:

Cum si ii conving la varamea parintii sa o lase sa vina cu mine la bunica'mea? Fundoipuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ΌѵєяТᴴéRąÌnbõW a răspuns:

Bunabig grin
Pai in primul rand trebuie sa va rugati putin de acestia.nu uitati sa le promiteti ca nu o sa faceti prostii,nu o sa va certati, nu o sa fiti obraznice, nu o sa va culcati tarziu etc etc.Stii tu chestii ce le place la parinti sa auda.big grin
Sper ca ti-am fost de ajutor:*
O zi buna sa aibig grin

1 răspuns:
| FrozenloVe a răspuns:

Pai le spui si tu: Haidetii` lasati`o si pe ea sa vina cu mine la bunica ca o sa ne distram si nu o sa facem prostii! tata, mama: NU! din nou tu:pai si acasa o sa se plictiseasca. haaaii vaaaa rog!puppy dog eyes Funda?smug